grandpasfuckingbabes2:These grandpas are best …

grandpasfuckingbabes2:

These grandpas are best friends, so they do everything together and they share everything together. Even when it comes to fucking their young girlfriends.

Začalo to před padesáti lety na internátě. Pepa a Lojza bydleli v jednom pokoji, oba byli děsně nadržení a oběma se neustále stavělo péro, aby jim připomnělo, že už zase potřebuje pohonit. Dohodli se teda, že před sebou nebudou nic skrývat a honili oba společně. Nejdřív každý na svém, ale brzy došli k tomu, že honění od cizího se příjemnější a tak si to dělali vzájemně. Od toho byl už jen krůček k tomu, aby si ptáky navzájem i kouřili. Ale nebyli to gayové, a tak brzy – na školním výletě v penzionu Jitřenka – přišla i první ošukaná holka. Samozřejmě se o ní podělili, protože jeden bez druhého už si sex vůbec nedokážou představit.

Dnes jsou Pepa s Lojzou už v důchodu ale svoje klacky stále nenechávají zahálet. Jsou to pořádně mužní chlapíci, a tak jim nedělá problém balit mladé čubinky. Samozřejmě obvykle sbalí vždy dvě – aby je pak mohli mrdat společně a na každého se dostalo rovným dílem. Takhle vypadá opravdové přátelství!

Categories